NEDEN KALİTE KONTROL YAZILIMI?

Modsoft olarak firmanızdaki kalite kontrol sisteminin işleyişine uygun yazılım üretiyoruz. Bu nedenle geliştireceğimiz yazılım ihtiyaçlarınızı 100% karşılayacak olup talep edeceğiniz ekstra ihtiyaçlarınız için de 7/24 çözüm üretebiliyor olacağız.

BROŞÜRÜ İNDİR
Kalite Kontrol Yazılımı’mız, firmanızdaki GirişProsesÜrün safhalarında teknik personel tarafından kolaylıkla doldurabilir bir programdır. Girişi yapılmış tüm veriler ağ üzerinden sunucuya gönderilmekte ve veri tabanında depolanmaktadır. Kalite Kontrol Yöneticisi ve onun belirleyeceği kullanıcılar tarafından bu veriler incelenebilir/raporlanabilir durumda olacaktır. Ayrıca tüm veriler üzerinden istenilen formatta alınabilecek raporlar sayesinde yazılım, karar destek ünitesi görevi de görecektir. Yazılımla ilgili videoları altta görebilirsiniz.
Yazılım, ister masaüstü, ister web tabanlı, isterseniz mobil platformlar için geliştirilir. Buna göre gerekli sunucu alt yapısı sizler tarafından sağlanmadığında tarafımızdan sanal sunucu desteği verilmektedir.

Kalite KONTROL SİSTEMİNİN FAYDALARI

  • Müşteri odaklıdır
  • Taktik ve Stratejik Hedefler Belirlenebilir
  • Personel Eğitimi Planlanabilir
  • Ürün ve Personel Analizi Yapılabilir
  • Süreç Kontrolü Yapılabilir
  • Ücretsiz,limitsiz ve kaliteli teknik destek
kalite-kontrol-yazilimi

Fiyatlandırma

Fiyatlandırma, bizim tarafımızdan firmanızda geçici süre ile görevlendirilecek Endüstri Mühendisi tarafından yapılacak detaylı iş analizi neticesinde belirlenecektir. Yazılım gereksinimlerinize göre değişiklik gösterecek olan fiyatlar tarafımızdan sağlanacak sunucu kiralama ücretleri ve diğer ürün bedelleri ile de değişebilmektedir.

Kalite Kontrol Yazılımı Ekran Görüntüleri

İHTİYAÇ ANALİZİNİ ÜCRETSİZ YAPALIM

Yazılıma dönüşecek kalite kontrol sistemleri konusunda bilgi almak ve ücretsiz keşif talebiniz için adınızı ve numaranızı gönderin sizi arayalım.

    Whatsapp