kalite-kontrol-yazilimi
  • Müşteri odaklıdır
  • Taktik ve Stratejik Hedefler Belirlenebilir
  • Personel Eğitimi Planlanabilir
  • Ürün ve Personel Analizi Yapılabilir
  • Süreç Kontrolü Yapılabilir
  • Ücretsiz,limitsiz ve kaliteli teknik destek

NEDEN KALİTE KONTROL YAZILIMI?

Modsoft olarak firmalara özgün yazılımlar üretmekte olup paket yazılım satışı yapmamaktayız. Bu nedenle geliştireceğimiz yazılım ihtiyaçlarınızı 100% karşılayacak olup talep edeceğiniz ekstra ihtiyaçlarınız için de 7/24 çözüm üretebiliyor olacağız.
 
Kalite-Kontrol yazılımımız, firmanızdaki GirişProsesÜrün safhalarında teknik personel tarafından kolaylıkla doldurabilir bir programdır. Girişi yapılmış tüm veriler ağ üzerinden sunucuya gönderilmekte ve veritabanında depolanmaktadır. Kalite Kontrol Yöneticisi ve onun belirleyeceği kullanıcılar tarafından bu veriler incelenebilir/raporlanabilir durumda olacaktır. Ayrıca tüm veriler üzerinden istenilen formatta alınabilecek raporlar sayesinde yazılım, karar destek ünitesi görevi de görecektir. Yazılımla ilgili videoları EK’lerde görebilirsiniz.
 
Yazılım, ister masaüstü, ister web tabanlı, isterseniz mobil platformlar için geliştirilir. Buna göre gerekli sunucu alt yapısı sizler tarafından sağlanmadığında tarafımızdan sanal sunucu desteği verilmektedir.
 
Fiyatlandırma, bizim tarafımızdan firmanızda geçici süre ile görevlendirilecek Endüstri Mühendisi tarafından yapılacak detaylı iş analizi neticesinde belirlenecektir. Yazılım gereksinimlerinize göre değişiklik gösterecek olan fiyatlar tarafımızdan sağlanacak sunucu kiralama ücretleri ve diğer ürün bedelleri ile de değişebilmektedir.

Kalite Kontrol Yazılımı Ekran Görüntüleri