ONLİNE SATIŞ SİTESİ SATICILAR İÇİN ÖZEL BİR ÇÖZÜMÜMÜZ VAR!

Gittigidiyor, n11, Hepsiburada, Trendyol, SanalPazar, Nadir Kitap veya diğer online satış sitelerinden herhangi birinde satıcı mısınız? Yıllardır bu işi mi yapıyorsunuz? Gerçekleştirmiş olduğunuz binlerce satış ile bunca zaman içinde kendi müşteri kitlenizi çoktan oluşturmuş olmalısınız. Zannediyoruz ki edindiğiniz tecrübe ile artık hangi ürünün ne kadar fiyata, kime, ne zaman satılacağını daha ürünü yüklemeden tahmin edebiliyorsunuzdur. Hatta bazen ürünlerinizi yüklemeden, satın alacağını umduğunuz müşterilerinizi arayarak haber dahi veriyorsunuzdur.

Peki, o zaman neden hala bu ve benzeri yabancı menşeili platformlarda satış yapmaya devam ederek yabancılara aylık sabit ücretler ve her satıştan %20’lere kadar varan komisyonlar ödüyorsunuz?

Size bir teklifimiz var. Bu tür sitelere altı ay belki bir yılda kazandıracağınız paraya kendi sitenizden satış yapmaya ne dersiniz? Adresi ve içeriğindeki ürünler tamamen size ait olacak, Google ve diğer arama motorlarında ürünlerinizin yine ilk sıralarda çıkacağı, hangi ürünleri ilk sıralarda göstermeyi kendinizin tercih edeceği bir internet sitesi istemez misiniz?

Aklınızdaki sorunun ne olduğunu tahmin edebiliyoruz: “Burası gibi ülke çapında büyük bir site varken benim siteme kim, nasıl gelsin?”

Sizlere, sahip olacağınız internet sitesinin bu siteler ile rakip ya da bu sitelerden daha iyi olacağını vadetmiyoruz. Ancak sizin için tasarlayacağımız bir broşürü bu sitelerden satışınıza devam ettiğiniz bir süre boyunca her satışta müşterilerinize göndererek onları zamanla kendi sitenizden daha uygun fiyatlarla alış-veriş yapmaya ikna edebilirsiniz. Bu sitedeki satışlarınızdan vermiş olduğunuz komisyon oranında bir indirim, yeni sitenizin kısa sürede popüler ve tercih edilebilir olmasını sağlayacaktır.

Altta bulunan hesaplama modülünü kullanarak satış yapmak için üye olduğunuz bir siteye zamana göre ne kadar komisyon ve ücret ödediğinizi görebilirsiniz. Buna göre sizin için belirlediğimiz E-ticaret paketlerimizden birini seçebilirsiniz.

Sabitlerinizi Seçiniz

Listelenebilecek Ürün Sayısı

Aylık Listeleme Ücreti (TL)

Aylık Ortalama Satış Sayısı (Adet)

Ortalama Ürün Bedeli (TL)

Ortalama Komisyon Bedeli (%)

HESAPLA

ZAmana Göre Ödeyeceğiniz Ücretler

1 Aylık Gideriniz

750 ₺

6 Aylık Gideriniz

4.500 ₺

1 Yıllık Gideriniz

9.000 ₺

SİZE ÖZEL SEÇİMİMİZ

EKO PAKET

Kullandığınız sitede binlerce ürün mü var?

Şu anda sizin gibi bu konumda birçok satıcı ile bu konuda anlaşmalara vardık. Onların alışveriş sitelerini geliştirmeye başladık. Kullanmış oldukları satış sitelerindeki tüm ürünlerini yeni sitelerine kopyaladık. Artık satışlarını oradan yapıyorlar ve daha fazla kazanıyorlar. Tek bir stoka sahip bir ürün satış sitesinde ya da kendi sitesinde satıldığında sistem otomatik olarak diğer taraftakini satıştan kaldırıyor.

Bu durumda satışlarınızı tek bir platformda takip edebilmeniz mümkün hale getiriyor ve kafa karışıklıklarının da önüne geçiyoruz. Ayrıca bazı sitelerdeki aynı isimle yüklenen ürünler nedeniyle mükerrer olarak nitelendirildiği için silinen ürünleri de görünür yapıyoruz.

Paket İçerikleri ve Fiyatlar

  • Paket fiyatları haricinde yıllık alan adı ve sunucu bedeli vardır. İlk yıla ait bu bedel tarafımızdan karşılanmaktadır.

dolar-iconMaddi Sebepler

Sanal mağazanız maddi yükünüzü azaltır. Gereksiz yere stok yapmanızı ya da depo kullanmanızı önler. Gelen siparişler kadar tedarik sağlamanız yeterli olur.

time

Zaman Kazandırır

Saatlerce dükkanınızda beklemenize gerek kalmaz. Siparişleriniz 7/24 gelir.

chart

Müşteri Tanıma

Sanal mağazanızı gezen müşterilerinizin eğilimlerini istatistiki olarak görebilir, ürünlerinizi onların isteklerine göre pazarlayabilirsiniz.

buildingDükkana İhtiyacınız Yok

Ürünlerinizi pazarlayabilmek için bir dükkanınız olmasına gerek yok. 7/24 çalışan sanal mağazanız sayesinde ürünleriniz her zaman vitrindedir..

coffeeRahatlık

Satışlarınızı yönetmek için evinizden bile çıkmanıza gerek yok. Oturduğunuz yerden kahvenizi yudumlarken,tüm stoğunuzu eritebilirsiniz.

barcodeÜrün Tanıma

Ürünleriniz hakkında çekilmiş videolar, resimler ve bir çok materyali kolaylıkla sergileyebilir, müşterilerinizi etkileyebilirsiniz..

trendTrendi Yakalamak

Yükselen online alışveriş trendini yakalamanızı sağlar. Rakipleriniz internet üzerinde yer alırken sizin geleneksel satış yöntemlerinizi geliştirmenize gerek kalmaz.

onlineOnline Destek

Online destek sayesinde müşterilerinizin istek ve şikayetleriniz anında çözebilir, onlarla sosyal platformlarda görüşebilir, reklamınızı yapabilirsiniz..

Whatsapp