OTOMASYON SİSTEMLERİ SAYESİNDE VERİLERİNİZİ TOPLAYIN, MAKİNELERİNİZİ UZAKTAN TAKİP EDİN

Makinelerinizi okuyarak verileri toplayabilir, bu verileri sizin için anlamlı hale getirebilir, ilerleyen zamanda analiz edebileceğiniz şekle getirebiliriz. Gerçek zamanlı ve sürekli olarak ayrıca personele ihtiyaç duymadan tüm verilerinizi kaydedebilirsiniz.

SANALLAŞTIRMA

Sanallaştırma teknolojilerimiz sayesinde fabrikanızın ya da üretim bandınızın sanal bir kopyasını oluşturuyoruz. Sistem, sensör verilerinin sanal tesis ve simülasyon modelleri ile bağlanmasıyla oluşuyor ve her noktayı uzaktan denetleyebiliyorsunuz.

Özerk Yönetim

Önceden programlanmış Siber-Fiziksel sistemlerimiz sayesinde akıllı fabrikanız, kendi kararlarını kendi verme yeteneğine sahip oluyor. Makine öğrenmesi ve yapay zeka algoritmaları sayesinde sizin karar vermenizi beklemeden süreçleri modelleyerek sizi bilgilendiriyor.

Gerçek Zamanlı Yetenekler

Sistemlerimiz, verilerinizi canlı olarak sunuculara gönderir ve veri kaybı yaşamazsınız. Anlık olarak tüm bilgileri takip edebileceğiniz gerçek zamanlı sistemlerimiz sayesinde kontrol hep sizde olacak.

İHTİYAÇ ANALİZİNİ ÜCRETSİZ YAPALIM

İşletmenizin ihtiyaç duyacağı otomasyon sistemleri konusunda bilgi almak ve ücretsiz keşif talebiniz için adınızı ve numaranızı gönderin sizi arayalım.

    Whatsapp