Yazılım ve Teknoloji Danışmanlığı Nedir ?

Teknoloji, canlılar gibi bir organizmaya sahip olmasa da zaman geçtikçe gelişen bilim ışığı altında evrimleşen ve koşullara uyum sağlayan bir disiplindir. Gereksinimler ve zorunluluklar dahilinde insanoğlunun karşısına farklı türlerde çıkagelmiştir.

Günümüz kapitalist ve yüksek tempolu piyasasında ise teknolojik trendi yakalayan ve bu trendi kendileri ile özdeşleştirenler başarı basamaklarını hızla tırmanmış, geleneksel yöntemleri uygulayanlar ise yerinde saymışlardır.

Teknolojik gelişmeleri takip edebilmek, bu eğilimleri anlayabilmek belirli bir bilgi ve tecrübe birikimi ile mümkün olabilmektedir. Ancak her departmanında teknoloji uygulamak isteyen firma ve kuruluşlar, bilgi ve tecrübe eksikliği nedeniyle çoğunlukla yanlış teknolojiyi seçebilmekte ya da bu tercihten vazgeçmektedir.

Modsoft Bilişim olarak, firmanızın işleyen yapısını analiz ederek gereksinimlerinize en uygun teknoloji sunmak istiyoruz.

Yazılım ve Teknoloji Danışmanlığı Ne Değildir ?

Bu hizmet, hizmeti sunanın bildikleri ile sınırlı kalması, firma ya da kuruluşu yani hizmet alanı sadece kendi bildikleri ile sınırlaması demek değildir.

Hizmetimizi oluşumunuzu analiz etmeden sunabilmemiz mümkün değildir. Bu nedenle danışmanlık hizmeti almak istediğinizde sizin ekibinizin bir parçası olmalıyız. Ayrıca projelerinize de bu konuda destek vermeye hazırız. Fikir halinde olup da gerçekleşmemiş projelerinizde de bu hizmeti sunabiliriz.

neler yapılabilir?

  • Mevcut Sistem Analizi
  • İhtiyaçların Belirlenmesi
  • Yatırım İhtiyaç Analizi
  • Bilişim Bütçe Yönetimi
  • Veritabanı Analizi
  • ERP-CRM İhtiyaç Analizi
  • Proje Yönetimi
teknoloji_danismanligi_teknik_konularda_danisilabilir_firma_freelance_yazilimci
Whatsapp